آموزش ورزش کراس فیت در خانه برای لاغری

17 ارديبهشت 807
(1 رای)

وقتی به کراسفیت CrossFit فکر می کنید احتمالاً تصویری از افراد دارید که در اطراف خود هالترها و دمبل ها سنگین را حرگت می دهند و از جعبه های با ارتفاع بالا می پرند. به هر حال شما برای اجرای حرکات کراس فیت نیازی به وسایل و تجهیزات خاصی برای ورزش در منزل ندارید. شما می توانید یک تمرین کراس فیت را در خانه انجام دهید. بله ، روزانه تمرینات CrossFit زیادی وجود دارد (معروف به WOD یا تمرینات روز) که فقط به وزن بدن شما نیاز دارند. یان Berger CF-L2 ، بنیانگذار ، مربی و مربی CrossFit Games می گوید: "تمرینات بدون تجهیزات شما را مجبور می کند تا از الگوهای اصلی حرکت ، که پایه و اساس موفقیت طولانی مدت برای حفظ تناسب اندام است ، تسلط پیدا کنید." تناسب اندام خانگی".

همچنین برای مبتدیانی که کنجکاو هستند تا تمرینات سخت با اثربخشی بالا انجام دهند کراس فیت یک گزینه بسیار عالی است که بدن آنها را ورزیده و زیبا می نماید.برای اجرای تمرینات کراس فیت در منزل به یک فضای بزرگ احتیاجی نیست و شما می توانید در بخش کوچکی از منزل خود با یک محیط 3*3 براحتی تمرینات بادی ویت کراس فیت را انجام دهید. با توجه به شیوع کرونا و علاقه افراد برای اجرای تمرینات در منزل کراس فیت محبوبت بیشتری پیدا کرده است.نیاز به اثبات دارید؟ به یکی از این تمرینات CrossFit در خانه با وزن بدن اجازه دهید - و بدانید که اگر احساس می کنید همیشه می توانید شدت آن را با یک میله کشش ، طناب زدن یا کتری زنگ افزایش دهید.

برنامه های مهم و کاربردی آموزش ورزش کراس فیت در خانه برای لاغری و فیتنس

1) برنامه تمرینی مورف Murph

برای زمان (ثبت کنید چقدر طول می کشد)

1 مایل دویدن

100 بارفیکس

200 شنای روی زمین

300 اسکوات با وزن بدن

1 مایل دویدن

این تمرین را برای یک بار انجام دهید . و تا به تعداد خواسته شده نرسیدید به سراغ حرکت بعدی نروید.زمان کلی تمرین را محاسبه کنید.

2) برنامه تمرینی سیندی Cindy

5 بارفیکیس

10 شنای روی زمین

15 اسکوات با وزن بدن

اگر بارفیکس ندارید از مدل برنامه ورزشی زیر استفاده کنید.

5 شنای روی زمین

10 دراز نشست

15 اسکوات با وزن بدن

یک تایمر تنظیم کنید و برای 20 دقیقه بدون توقف حرکات فوق را انجام دهید.تعداد دورهای اجرای حرکات را در پایان محاسبه کنید.

3) برنامه تمرینی آنی Annie

برای زمان

50 ، 40 ، 30 ، 20 ، 10 طناب زدن

50 ، 40 ، 30 ، 20 ، 10 دراز و نشست

برای این مرحله ، شما 50 تکرار از هر حرکت را انجام خواهید داد ، سپس 40 ، سپس 30 ، سپس 20 ، سپس 10. زمان کلی تمرین را محاسبه کنید.

منبع :

https://www.womenshealthmag.com/fitness/g32465488/best-at-home-crossfit-workouts/

فرشاد فرجوند

از سال 1388 در زمینه ماساژ فعالیتم رو شروع کردم و قبل اونم تمام کلاس های مربیگری بدنسازی و فیتنس رو رفتم اما بخاطر شرایط زندگی و کار خیلی نمیتونستم باشگاه برم یا مربیگری کنم.واسه همین شروع کردم تو خونه ورزش کردن.حالا اینجا توی ماسافیت تجربیاتم رو میخام با شما رفقا به اشتراک بزارم.

بدون نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ماسافیت چیه؟

ماسافیت یک پروژه ایجاد سلامتی و تناسب اندام با کمک ماساژ و ورزش در منزل است که در بستر اینترنت آموزش هایی را به علاقه مندان ارائه می نماید.تمام آموزش های ماسافیت توسط فرشاد فرجوند تهیه شده که خودش این راه رو رفته و از سال 1388 تا به امروز این مسیر رو تجربه کرده است.

شبکه های اجتماعی

           

کلمات کلیدی

Top