تناسب اندام

وقتی به کراسفیت CrossFit فکر می کنید احتمالاً تصویری از افراد دارید که در اطراف خود هالترها و دمبل ها سنگین را حرگت می دهند و از جعبه های با ارتفاع بالا می پرند. به هر حال شما برای اجرای حرکات کراس فیت نیازی به وسایل و تجهیزات خاصی برای ورزش در منزل ندارید. شما می توانید یک تمرین کراس فیت را در خانه انجام دهید. بله ، روزانه تمرینات CrossFit زیادی وجود دارد (معروف به WOD یا تمرینات روز) که فقط به وزن بدن شما نیاز دارند. یان Berger CF-L2 ، بنیانگذار ، مربی و مربی CrossFit Games می گوید: "تمرینات بدون تجهیزات شما را مجبور می کند تا از الگوهای اصلی حرکت ، که پایه و اساس موفقیت طولانی مدت برای حفظ تناسب اندام است ، تسلط پیدا کنید." تناسب اندام خانگی".

برنامه بدنسازی تمرینات با دمبل در خانه تصویری فقط به دمبل احتیاج دارد و حجم مناسبی از حرکات و تکرارها برای تقویت رشد عضله های بدن دارد و انجام آن در خانه یا هنگام مسافرت بسیار مناسب است.این برنامه ورزشی در سه هفته تدارک دیده شده استورزش با دمبل در خانه یکی از بهترین روش های دستیابی به بدنی عضلانی و قوی است که هزینه چندانی هم ندارد.ورزش های با دمبل در منزل می تواند با وزنه های سبک شروع شود و به مرور افزایش یابد.حرکات ورزشی با دمبل در خانه با توجه به اینکه از نوع استفاده از حرکات وسایل آزاد هستند بدنی زیباتر با خطوط عضلانی عمقی را برای شما به ارمغان می آورد. برنامه بدنسازی در خانه با دمبل و هالتر یکی از متداول ترین روش های افراد برای رسیدن به وزن دلخواه می باشد.ورزش در خانه با دمبل را می توانید با خانواده و دوستان خود بصورت نوبتی انجام دهید تا دچار تمرین زدگی نشوید و در زمان اجرای حرکت فردی که استراحت می نماید فرد دیگر را تشویق نماید.بدنسازی در منزل با دمبل از دید خیلی از افراد سخت است اما واقعا اگر به تناسب اندام و فیتنس خود اهمیت دهید متوجه خواهید شد این وسایل ورزشی کوچک چه نتایج شگرفی برای شما به ارمغان خواهند آورد.برنامه بدنسازی در منزل با دمبل را برای شما از سایت معروف و مرجع ماسل اند فیتنس آماده کرده ایم که می توانید آن را امتحان کنید.

چگونه در خانه ورزش بدنسازی کنیم؟این سوالیست که اکثر افراد علاقه مند به ورزش در منزل از ما می پرسند و اصلا هدف راه اندازی ماسافیت هم همین جمله است.برای برخورداری از تناسب اندام برای خانم ها و آقایان اولین قدم نیاز به برنامه هفتگی بدنسازی در خانه با وسایلی نظیر دمبل و هالتر و یا حتی وزن بدن است البته برخی افراد خوش ذوق ترجیح می دهند که ساخت وسایل بدنسازی در خانه را خودشان امتحان کنند و حتی به تمرینات سخت روی بیاورند.ورزش اصولی در خانه نیازمند اطلاعات است و ورزشکاران باید از یک مرجع قابل اعتماد کمک بگیرند.آنها می توانند فیلم های آموزش بدنسازی در منزل را ببینند و یا تصویر حرکات ورزشی را از سایت ها و مجلات ورزشی مشاهده و اجرا نمایند.در این مقاله می خواهیم در مورد اینکه چگونه در خانه ورزش بدنسازی کنیم برای شما صحبت کنیم.با ماسافیت همراه باشید.

ورزش ایروبیک برای خیلی از بانوان به عنوان رشته ورزشی اصلی برای کاهش وزن و چربی سوزی می باشد.شاید یکی از نقاط قوت اجرای حرکات ورزش ایروبیک در خانه استفاده از آهنگ های شاد و ریتمیک در آن باشد.آموزش ایروبیک در خانه می تواند با فیلم و یا توسط یک مربی خصوصی انجام شود.تمرینات ایروبیک بدون هیچ گونه وسیله ورزشی براحتی در منزل قابل اجراست و افراد مبتدی تا حرفه ای می توانند آن را انجام دهند.ایروبیک دارای شاخه های گوناگونی نظیر ایروبیک کودکان است که برای لاغری بسیار مناسب است.در مقاله دانلود فیلم آموزش ورزش ایروبیک در خانه برای لاغری شکم بانوان از سایت ماسافیت می توانید با ورزش ایروبیک به کاهش وزن و تناسب اندام برسید.با ما همراه باشید.

پیلاتس در خانه یکی از روش های عالی برای تناسب اندام و سلامتی و همچنین لاغری است.حركات پيلاتس در منزل و بدون هیچ گونه وسیله خاصی قابل اجرا هستند البته برخی ورزشکاران می توانند از دمبل یا کس برای حرکات نیز استفاده نمایند.برای آموزش پیلاتس در خانه می توانید از یک فیلم آموزشی یا کتاب پیلاتس نیز کمک بگیرید هر چند بهترین گزینه مربی خوب است.پیلاتس در منزل هر روز بیشتر در حال رشد است و افراد زیادی با فواید آن آشنا می شوند.در این مقاله آموزش ورزش پیلاتس در خانه را به صورت تصویری برای شما آماده نموده ایم.البته باید بدانید که برای تمرینات پیلاتس در منزل از حرکات سبک استارت بزنید و سپس سراغ تمرینات سختتر بروید.در این مقاله حرکات ورزش پیلاتس برای تمام بدن مانند بازو و در وضعیت نشسته و ایستاده در نظر گرفته شده است.

شاید خیلی از افراد ترجیح دهند برای تناسب اندام و کاهش وزن از یک برنامه ورزشی در کامپیوتر یا لپ تاپ خود برای بدنسازی در منزل استفاده کنند.برخی از شرکت ها نظیر مایکروسافت هم برنامه هایی را ارائه نموده اند که می تواند تا حدی راهگشا باشد اما در این مقاله ما راهکار بهتری داریم شما بتوانید بدون استفاده از هیچگونه وسیله ورزشی در منزل به تناسب اندام برسید.

مربی خصوصی ورزش در منزل یکی از مشاغلی است که با توجه به محدودیت هایی که افراد برای ورد به باشگاه ورزشی دارند بوجود آمده است.شاید در نگاه اول راحت باشد که شما فکر کنید یک مربی ورزش در خانه خصوصی فقط باید در تایم های مشخص در منزل مشتری یا ورزشکار خود حضور پیدا کند و بر تمرینات وی نظارت کند اما همه چیز این شغل همین نیست.در این مقاله در مورد خصوصیات یک مربی ورزش در منزل خصوصی خوب صحبت میکنیم.

این برنامه تمرینی فقط به دمبل احتیاج دارد و هدف آن تقویت ماهیچه های مهم بدن است و تمرینات آن را می توانید به راحتی در منزل انجام دهید.ین برنامه تمرینات بدنسازی با دمبل برای عضلات بازو ، سینه ، شانه و شکم تدارک دیده شده است. شما اگر یک جفت دمبل در منزل داشته باشید و بخواهید در خانه تمرین کنید شاید خیلی کاری از پیش نبرید اما اگر یک برنامه منظم بدنسازی داشته باشید می توانید هدفمند تمرین و عضله سازی کنید.

آیا نمی توانید به سالن ورزشی بروید؟ این برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله با تصویر که برای شما آماده کرده ایم را امتحان کنید تا تمام گروه های عضلانی را بتوانید براحتی تقویت نمایید.متاسفانه برخی از افراد فکر میکنند فقط در باشگاه های ورزشی می توان تناسب اندام و فیتنس را بدست آورد در حالی که با انجام تمرینات اصولی و منظم می توانید بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف ساخته شده توسط کشور روسیه در جهان است که در ایران هم بیش از 50 میلیون نفر عضو آن هستند.تلگرام بخش های مختلفی را برای کاربران خود تدارک دیده است که یکی از آنها قابلیت راه اندازی "کانال" است.در کانال های تلگرام مدیران و صاحبان کانال می توانند مطالب علمی و آموزشی خود را قرار دهند و اعضا هم با ورود و عضویت از این مطالب استفاده نمایند.همراه با کانال های سیاسی و اجتماعی و خبری امروزه کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی در منزل را نیز می توانید براحتی در تلگرام پیدا کنید و به آسانی در خانه ورزش نمایید.اگر شما هم این اپلیکیشن خوب را در گوشی خود دارید می توانید با جستجوی ساده لیستی از بهترین منابع آموزش حرکات ورزشی در منزل استفاده نمایید.

ماسافیت چیه؟

ماسافیت یک پروژه ایجاد سلامتی و تناسب اندام با کمک ماساژ و ورزش در منزل است که در بستر اینترنت آموزش هایی را به علاقه مندان ارائه می نماید.تمام آموزش های ماسافیت توسط فرشاد فرجوند تهیه شده که خودش این راه رو رفته و از سال 1388 تا به امروز این مسیر رو تجربه کرده است.

شبکه های اجتماعی

           

کلمات کلیدی

Top