مقالات

اموزش فیتنس در منزل امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و برای تناسب اندام و خوش فرمی بدن خود حرکات فیتنس آسان و سخت را انجام می دهند اما افرادی هستند که فکر می کنند نمی توان در منزل به تناسب اندام رسید.در این مقاله به بررسی کامل روش های دستیابی به فیتنس در خانه می پردازیم.

وسایل لازم برای بدنسازی در خانه که به تناسب اندام شما کمک میکند را می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم.وقتی می خواهید دیگر زمانتان برای رفت و آمد به باشگاه هدر نرود تلاش می کنید که در منزل خود یک باشگاه اختصاصی هر چند کوچک ولی با بهترین کیفیت داشته باشید.مسلما هیچ هوم جیم خانگی بدون وسیله نمی شود و شما حداقل هایی را نیاز دارید.با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان و عدم انجام حرکات ورزشی در فضای باز ورزشکاران سعی میکنند تا در منزل تمرینات خود را انجام دهند.به قول آن جمله معروف "بدنهای تابستانی در زمستان ساخته می شوند"اما بهره گیری از تمرینات در منزل برای رسیدن به حداکثر نتیجه کار آسانی هم نیست و باید کاملا اصولی شما یک سالن ورزش خانگی را تعبیه کنید.برای اینکه بدانیم واقعا وسایل لازم برای بدنسازی در خانه چگونه باید انتخاب و خریداری شود پیشنهاد میکنم این مقاله را به دقت بخوانید.

وقتی به کراسفیت CrossFit فکر می کنید احتمالاً تصویری از افراد دارید که در اطراف خود هالترها و دمبل ها سنگین را حرگت می دهند و از جعبه های با ارتفاع بالا می پرند. به هر حال شما برای اجرای حرکات کراس فیت نیازی به وسایل و تجهیزات خاصی برای ورزش در منزل ندارید. شما می توانید یک تمرین کراس فیت را در خانه انجام دهید. بله ، روزانه تمرینات CrossFit زیادی وجود دارد (معروف به WOD یا تمرینات روز) که فقط به وزن بدن شما نیاز دارند. یان Berger CF-L2 ، بنیانگذار ، مربی و مربی CrossFit Games می گوید: "تمرینات بدون تجهیزات شما را مجبور می کند تا از الگوهای اصلی حرکت ، که پایه و اساس موفقیت طولانی مدت برای حفظ تناسب اندام است ، تسلط پیدا کنید." تناسب اندام خانگی".

برنامه بدنسازی تمرینات با دمبل در خانه تصویری فقط به دمبل احتیاج دارد و حجم مناسبی از حرکات و تکرارها برای تقویت رشد عضله های بدن دارد و انجام آن در خانه یا هنگام مسافرت بسیار مناسب است.این برنامه ورزشی در سه هفته تدارک دیده شده استورزش با دمبل در خانه یکی از بهترین روش های دستیابی به بدنی عضلانی و قوی است که هزینه چندانی هم ندارد.ورزش های با دمبل در منزل می تواند با وزنه های سبک شروع شود و به مرور افزایش یابد.حرکات ورزشی با دمبل در خانه با توجه به اینکه از نوع استفاده از حرکات وسایل آزاد هستند بدنی زیباتر با خطوط عضلانی عمقی را برای شما به ارمغان می آورد. برنامه بدنسازی در خانه با دمبل و هالتر یکی از متداول ترین روش های افراد برای رسیدن به وزن دلخواه می باشد.ورزش در خانه با دمبل را می توانید با خانواده و دوستان خود بصورت نوبتی انجام دهید تا دچار تمرین زدگی نشوید و در زمان اجرای حرکت فردی که استراحت می نماید فرد دیگر را تشویق نماید.بدنسازی در منزل با دمبل از دید خیلی از افراد سخت است اما واقعا اگر به تناسب اندام و فیتنس خود اهمیت دهید متوجه خواهید شد این وسایل ورزشی کوچک چه نتایج شگرفی برای شما به ارمغان خواهند آورد.برنامه بدنسازی در منزل با دمبل را برای شما از سایت معروف و مرجع ماسل اند فیتنس آماده کرده ایم که می توانید آن را امتحان کنید.

چگونه در خانه ورزش بدنسازی کنیم؟این سوالیست که اکثر افراد علاقه مند به ورزش در منزل از ما می پرسند و اصلا هدف راه اندازی ماسافیت هم همین جمله است.برای برخورداری از تناسب اندام برای خانم ها و آقایان اولین قدم نیاز به برنامه هفتگی بدنسازی در خانه با وسایلی نظیر دمبل و هالتر و یا حتی وزن بدن است البته برخی افراد خوش ذوق ترجیح می دهند که ساخت وسایل بدنسازی در خانه را خودشان امتحان کنند و حتی به تمرینات سخت روی بیاورند.ورزش اصولی در خانه نیازمند اطلاعات است و ورزشکاران باید از یک مرجع قابل اعتماد کمک بگیرند.آنها می توانند فیلم های آموزش بدنسازی در منزل را ببینند و یا تصویر حرکات ورزشی را از سایت ها و مجلات ورزشی مشاهده و اجرا نمایند.در این مقاله می خواهیم در مورد اینکه چگونه در خانه ورزش بدنسازی کنیم برای شما صحبت کنیم.با ماسافیت همراه باشید.

ورزش ایروبیک برای خیلی از بانوان به عنوان رشته ورزشی اصلی برای کاهش وزن و چربی سوزی می باشد.شاید یکی از نقاط قوت اجرای حرکات ورزش ایروبیک در خانه استفاده از آهنگ های شاد و ریتمیک در آن باشد.آموزش ایروبیک در خانه می تواند با فیلم و یا توسط یک مربی خصوصی انجام شود.تمرینات ایروبیک بدون هیچ گونه وسیله ورزشی براحتی در منزل قابل اجراست و افراد مبتدی تا حرفه ای می توانند آن را انجام دهند.ایروبیک دارای شاخه های گوناگونی نظیر ایروبیک کودکان است که برای لاغری بسیار مناسب است.در مقاله دانلود فیلم آموزش ورزش ایروبیک در خانه برای لاغری شکم بانوان از سایت ماسافیت می توانید با ورزش ایروبیک به کاهش وزن و تناسب اندام برسید.با ما همراه باشید.

پیلاتس در خانه یکی از روش های عالی برای تناسب اندام و سلامتی و همچنین لاغری است.حركات پيلاتس در منزل و بدون هیچ گونه وسیله خاصی قابل اجرا هستند البته برخی ورزشکاران می توانند از دمبل یا کس برای حرکات نیز استفاده نمایند.برای آموزش پیلاتس در خانه می توانید از یک فیلم آموزشی یا کتاب پیلاتس نیز کمک بگیرید هر چند بهترین گزینه مربی خوب است.پیلاتس در منزل هر روز بیشتر در حال رشد است و افراد زیادی با فواید آن آشنا می شوند.در این مقاله آموزش ورزش پیلاتس در خانه را به صورت تصویری برای شما آماده نموده ایم.البته باید بدانید که برای تمرینات پیلاتس در منزل از حرکات سبک استارت بزنید و سپس سراغ تمرینات سختتر بروید.در این مقاله حرکات ورزش پیلاتس برای تمام بدن مانند بازو و در وضعیت نشسته و ایستاده در نظر گرفته شده است.

بارفیکس در منزل یکی از ابزار ورزشی برای تقویت و عضله سازی علاقه مندان به ورزش می باشدو با پیشرفت تکنولوژی مدل های متفاوتی از دستگاه بارفیکس خانگی و باشگاهی به بازار عرضه شده است.نصب دستگاه بارفیکس در منزل برای برخی افراد سخت می باشد.در این مقاله ما سعی کرده ایم یک راهنمای آموزشی تصویری نحوه نصب بارفیکس در خانه که توسط شرگت های مختلف مانند تن زیپ عرضه شده است را برای شما آماده کنیم.در قدیم استفاده از بارفیکس با هدف افزایش قد بسیار مورد توجه قرار می گرفت و امروزه تا حدی دیگر این نگرش کم رنگ تر شده است.تمرینات بارفیکس برای افزایش قدرت بالاتنه و دست ها می تواند بسیار مفید واقع شود.البته برخی افراد به جز حرکات ورزشی می توانند تاب را نیز روی میل بارفیکس برای فرزاندن خود نصب نمایند.با ما در ادامه مطلب راهنما تصویری آموزش نحوه نصب میله دستگاه بارفیکس در منزل همراه باشید.

کراس فیت یک رژیم و برنامه برای تناسب اندام است که توسط گرگ گلسمن بنیان گذاری و ثبت تجاری شده است. کراس فیت شامل تمرینات جسمانی و مسابقات تناسب اندام می شود. تمرینات کراس فیت ترکیبی از وزنه برداری، پلایومتریک، پاورلیفیتینگ، ژیمناستیک، تمرینات کالیستنیک و دیگر تمرین ها می باشد.گرگ گلاسمن و لورن جنای بنیانگذاران کراس فیت  در سال 2000 می باشند.باشگاه مبداء کراس فیت در سانتا کروز کالیفرنیا می باشد.در سال 2005  تعداد 13 باشگاه و امروزه بیش از 13000 باشگاه کراس فیت وجود دارد.

اسپینیگ یا همان دوچخه ثابت از وسایل ورزشی مفید برای افزایش آمادگی جسمانی و تناسب اندام در منزل می باشد.هم اکنون نیز با توجه شیوع کرونا خیلی از ورزشکاران ترجیح می دهند در خانه ورزش کنند اما قیمت دوچرخه ثابت اسپینینگ در بازار بسیار گران شده است و از همین رو ساخت دوچرخه ثابت در خانه بسیار رواج یافته است.شما می توانید براحتی با یک دوچرخه ورزشی و آموزشی که ما در پیج قرار می دهیم نسبت به ساخت یک دوچرخه ثابت خانگی دست ساز اقدام نمایید.

تمرینات تی آر ایکس یکی از راه های مهم و مفید در زمینه تناسب اندام و فیتنس می باشد.انواع مختلف طناب یا بند تی آر ایکس TRX  با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد.پک کامل تی آر ایکس شامل وسایل مختلفی است که امکان نصب آن روی سقف و یا درب خانه را فراهم می نماید.

شاید خیلی از افراد ترجیح دهند برای تناسب اندام و کاهش وزن از یک برنامه ورزشی در کامپیوتر یا لپ تاپ خود برای بدنسازی در منزل استفاده کنند.برخی از شرکت ها نظیر مایکروسافت هم برنامه هایی را ارائه نموده اند که می تواند تا حدی راهگشا باشد اما در این مقاله ما راهکار بهتری داریم شما بتوانید بدون استفاده از هیچگونه وسیله ورزشی در منزل به تناسب اندام برسید.

تمرین با کش ورزشی در خانه یکی از راه های تقویت عضلات پا می باشد.یکی از دلایل اینکه افراد ورزش در خانه با کش را انتخاب می نمایند قیمت پایین و خرید آسان انواع کش های ورزشی می باشد.در این مقاله تمریناتی را برای شما آماده نموده ایم که می تواند گروه عضلات قسمت جلویی و پشتی ران و همچنین عضلات سرینی شما را بسیار ویژه و عالی تقویت نماید و تفاوت بزرگی بعد از یک دوره برنامه تمرینی با کش را رقم بزند.

مربی خصوصی ورزش در منزل یکی از مشاغلی است که با توجه به محدودیت هایی که افراد برای ورد به باشگاه ورزشی دارند بوجود آمده است.شاید در نگاه اول راحت باشد که شما فکر کنید یک مربی ورزش در خانه خصوصی فقط باید در تایم های مشخص در منزل مشتری یا ورزشکار خود حضور پیدا کند و بر تمرینات وی نظارت کند اما همه چیز این شغل همین نیست.در این مقاله در مورد خصوصیات یک مربی ورزش در منزل خصوصی خوب صحبت میکنیم.

این برنامه تمرینی فقط به دمبل احتیاج دارد و هدف آن تقویت ماهیچه های مهم بدن است و تمرینات آن را می توانید به راحتی در منزل انجام دهید.ین برنامه تمرینات بدنسازی با دمبل برای عضلات بازو ، سینه ، شانه و شکم تدارک دیده شده است. شما اگر یک جفت دمبل در منزل داشته باشید و بخواهید در خانه تمرین کنید شاید خیلی کاری از پیش نبرید اما اگر یک برنامه منظم بدنسازی داشته باشید می توانید هدفمند تمرین و عضله سازی کنید.

آیا نمی توانید به سالن ورزشی بروید؟ این برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله با تصویر که برای شما آماده کرده ایم را امتحان کنید تا تمام گروه های عضلانی را بتوانید براحتی تقویت نمایید.متاسفانه برخی از افراد فکر میکنند فقط در باشگاه های ورزشی می توان تناسب اندام و فیتنس را بدست آورد در حالی که با انجام تمرینات اصولی و منظم می توانید بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف ساخته شده توسط کشور روسیه در جهان است که در ایران هم بیش از 50 میلیون نفر عضو آن هستند.تلگرام بخش های مختلفی را برای کاربران خود تدارک دیده است که یکی از آنها قابلیت راه اندازی "کانال" است.در کانال های تلگرام مدیران و صاحبان کانال می توانند مطالب علمی و آموزشی خود را قرار دهند و اعضا هم با ورود و عضویت از این مطالب استفاده نمایند.همراه با کانال های سیاسی و اجتماعی و خبری امروزه کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی در منزل را نیز می توانید براحتی در تلگرام پیدا کنید و به آسانی در خانه ورزش نمایید.اگر شما هم این اپلیکیشن خوب را در گوشی خود دارید می توانید با جستجوی ساده لیستی از بهترین منابع آموزش حرکات ورزشی در منزل استفاده نمایید.

ماسافیت چیه؟

ماسافیت یک پروژه ایجاد سلامتی و تناسب اندام با کمک ماساژ و ورزش در منزل است که در بستر اینترنت آموزش هایی را به علاقه مندان ارائه می نماید.تمام آموزش های ماسافیت توسط فرشاد فرجوند تهیه شده که خودش این راه رو رفته و از سال 1388 تا به امروز این مسیر رو تجربه کرده است.

شبکه های اجتماعی

           

کلمات کلیدی

Top